|

#1 Kursy Fotografii Kulinarnej Czy Nauka Samemu? Dlaczego Warto Mieć Konto Na Pinterest

Tą wspaniałą rozmową rozpoczynam nowy projekt online, który kiełkował mi w głowie od dawna! Kliknij tutaj jeśli od razu chcesz przejść do nagrania na You Tube.

Katerina Retoudis była moim pierwszym gościem. Zobacz co o sobie mówi Kasia:

“Cześć, nazywam się Katerina Retoudis, ale dla znajomych z Polski jestem Kasia. Od 10 lat mieszkam w Limassol na Cyprze, gdzie przez większość czasu pracowałam jako Crew Manager w firmach shippingowych. Dwa lata temu postanowiłam stworzyć własny blog lajfstajlowy o jakże unikatowej nazwie My Simple Lifestyle Blog, który szybko przekształcił się w miejsce, gdzie zaczęłam dzielić się moimi ulubionymi przepisami, głwnie kuchni śródziemnomorskiej (same sprawdzone przepisy od Greckiej teściówki).

Tak właśnie zaczęła się moja fascynacja fotografią kulinarną, jak i Pinterestem, i właśnie połączenie obu tych dziedziń jest w chwili obecnej czymś, czym zajmuję się zawodowo. Przepisami dzielę się nadal, jednak blog został przeniesiony na moją obecną stronę www.katerinaretoudis.com, na którą serdecznie zapraszam.


Jeśli chesz dowiedzieć się więcej o tym jak uczyłam, i nadal uczę się fotografii kulinarnej, oraz dlaczego Pinterest jest świetnym narzędziem do marketingu w sieci, zapraszam na moją rozmowę z Grażką. “

Wywiad na temat rozwoju swojej pasji fotografii kulinarnej
Kasia

Strona Kasi, z której można pobrać darmowe materiały do fotografii kulinarnej i Pinteresta:

Freebies — Katerina Retoudis | Food Photographer & Pinterest Marketing Specialist

Instagram Kasi:

Katerina Retoudis (@katerina.retoudis)W czasie rozmowy wspomniałyśmy o paru osobach:

  • Kinga Błaszczyk-Wójcicka (@greenmorning.p). Kasia u Kingi odbyła pierwszy kurs online gdzie po krok po kroku uczyła się fotografii.
  • Zuzanna Ploch (@chilliczosnekioliwa) Zuzanna również prowadzi zajęcia w swojej pracowni dla osób, które chcą uczyć się fotografii. Koniecznie zobaczcie jej bloga.
  • Darina Kopcok(@gastrostoria) Ebooki w przystępnej cenie.
  • Rachel Korinek (@twolovesstudio) Dziewczyna pochodzi z Australii, a mieszka w USA. Można u niej kupić wiele kursów z fotografii kulinarnej.
  • Monika Grudzińska z Yummy! Design (@yummy_fotografia_kulinarna)

Kto jeszcze uczy fotografii kulinarnej z osób, które kojarzę:

Nagranie rozmowy dostępne jest na You Tube:

Similar Posts