Akcesoria Do Fotografii Kulinarnej – Kolekcja 2020

Jeśli interesuje Cię fotografia kulinarna to może zastanawiasz się jakie akcesoria/propsy/rekwizyty powinieneś kupić na początek. W tym filmie dzielę się z Wami moim doświadczeniem z roku 2020 i opowiadam o swoich błędach. Mam nadzieję, że wyciągniecie dla siebie chociaż jedną pomocną rzecz.

Nie polecam rzeczy, które są bardzo ozdobione, cechują się nieregularnymi kształtami lub mają intensywne kolory. Z tych powodów osoby początkujące mogą się czuć zagubione w stylizowaniu i fotografii. Jeśli jednak macie w swojej kolekcji kolorowe rzeczy to warto zainteresować się teorią kolorów. Ten temat poruszę w jednym z moich filmów więc warto subskrybować, aby go nie ominąć.

Czemu warto subskrybować kanał?

Co miesiąc pojawiają się filmiki, które przyspieszą twój rozwój w obszarze fotografii kulinarnej. Dodatkowo moje doświadczenie może zainspirować Cię do zaimplementowania różnych technik lub rozwiązań żeby uzyskiwać lepsze rezultaty. Nie opowiadam tylko o drogim sprzęcie, ale także o rzeczach, które nas na co dzień otaczają i mogą się przydać w fotografii kulinarnej. Chcę Cię przekonać, że po zapoznaniu się z paroma zasadami możesz robić świetne zdjęcia w zaciszu swojego domu lub restauracji. Zarówno za pomocą telefonu jak i aparatu.

Jeśli jest jakiś temat, który szczególnie Cię interesuję i potrzebujesz na ten temat filmiku odezwij się do mnie na social mediach lub napisz e-maila. Ikonki do social mediów znajdują się w stopce tej strony lub na szczycie po prawej stronie.

Similar Posts