Kompleksowy Kurs Wideo O Tworzeniu Apetycznych Kadrów

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać powiadomienie, gdy pojawią się nowe miejca na kursy.👇

Jeśli interesujesz się fotografią kulinarną, jesteś początkujący, blogujesz, myślisz o zarabianiu na fotografii, chciałbyś wydać własną książkę kucharką lub ulepszyć się z fotografii i stylizacji kulinarnej (koniec “płaskich zdjęć”!) — czytaj dalej.

Pamiętam moje początki, więc doskonale Cię rozumiem. Wiem, jak to nie jest móc odtworzyć zdjęć, które lubimy na Instagramie. Wydaje nam się, że Ci, co mają piękne zdjęcia, posiadają drogi sprzęt i nadprzyrodzone umiejętności.

I tu przychodzi zniechęcenie, bo nie wierzysz, że możesz robić podobne zdjęcia.

A co jeśli Ci powiem, że tak naprawdę dzieli Cię kilka prostych kroków do osiągnięcia zadowalających efektów i nie potrzebujesz do tego drogiego sprzętu?

Że możesz za pomocą odpowiedniej pracy ze światłem, kilku trików kompozycyjnych wyczarować coś więcej, niż kolejne zwykłe zdjęcie na białym tle?

Do tego nie zapychać pamięci masą podobnych ujęć, bo nie wiesz, jak fotografować?

Sukces w dużej mierze zależy od tego czy znasz zasady fotografii i stylizacji kulinarnej. Jeśli to ogarniesz, to zrobisz świetne zdjęcia jakim kolwiek sprzętem.

Aby współpracować z firmami, robić zdjęcia do swojego sklepu, na social media, nie potrzebujesz też profesjonalnego studio.

Moje koleżanki fotografują czasami w małym salonie przy oknie balkonowym, albo na parapecie w pokoju dziecka. Zdjęcia ulepszają potem w trakcie obróbki. Ich efekty są powalające.

Więc jeśli do tej pory twoją wymówką, żeby nie zacząć, był niezbyt nowoczesny aparat lub brak akcesoriów już wiesz, że to nie powinno stać na twojej drodze do spełnienia marzeń o pięknych zdjęciach.

Inne ograniczające myśli to „Nie mam wystarczająco czasu na naukę fotografii.” – To może być poniekąd prawda, ale z drugiej strony czy na pewno nie znajdziesz czasu na oglądanie 10-20 minutowych filmików? Lub konsultacje z kimś bardziej doświadczonym, kto od razu da Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania?

Sprawdź, czy przypadkiem nie poświęcasz za dużo czasu na skrolowaniu social mediów i zaobserwuj, jak szybko ucieka czas. W tym samym momencie mógłbyś oglądnąć kolejny wideo tutorial odmieniający twoją fotografię i stylizację.

Apetyczne zdjęcia zaostrzają nasz smak, zachęcają do skorzystania z usługi, wypróbowania przepisu. Pomyśl, ile razy na podstawie apetycznych, wystylizowanych zdjęć wybrałeś restaurację, zacząłeś kogoś obserwować na Instagramie. Jakość zdjęć jest ważna!  

Ja i osoby, którym pomagałam, są tego świadome. Przykładowo Czytelnicy e-booka, do którego robiłam zdjęcia, chwalili moje prace i mówili, że to ich zachęca do gotowania!  Ania, której pomagałam sprzedaje urządzenia Thermomix. Ciągle widzę komplementy na jej profilu dotyczące zdjęć. Wspiera to zasięgi. Więc jeśli twoja działalność związana jest z robieniem zdjęć kulinarnych, a dalej są one słabej jakości, to dużo tracisz.

Zawsze jest miejsce na rozwój i udoskonalenie umiejętności. Nawet jak siedziesz w tej niszy już dosyć długo.

A co jakbyś połączył fotografie z kulinariami i nauczył się robić takie zdjęcia kulinarne, które zaczną zauważać twoi znajomi albo klienci? Pewnie większość z nich wie, że dobrze gotujesz, ale twoje zdjęcia niekoniecznie to odzwierciedlają. 

Niech zgadnę. Wyciągasz telefon z kieszeni lub aparat z torby i próbujesz robić zdjęcie jedzenia, które wcześniej wrzuciłeś na pierwszy lepszy talerz. Widząc wcześniej trochę profesjonalnych zdjęć kulinarnych, może pokusisz się o bardziej uporządkowane tło i stylizacje dania. Ale efekt dalej Cię nie zadowala. 

Prawda jest taka, ze nie znając zasad z fotografii i stylizacji kulinarnej szansa, że zrobisz fajne zdjęcie, jest mała. Nie wiele osób ma takie wyczucie estetyki, kolorów i na dodatek umiejętności techniczne, żeby od razu robić udane zdjęcia kulinarne. 

A wystarczy właśnie poznać kilka fotograficznych sekretów, żeby swoje zdjęcia przenieść na inny poziom.

Zanim wydałam swój pierwszy produkt na Instagramie i Facebooku odzywały się do mnie różne osoby z prośbą o porady.

Z uśmiechem na twarzy obserwowałam jak moje wskazówki i wiedza, którą się podzieliłam, zmienia ich warsztat fotograficzny i estetykę zdjęć.

Ale nie od początku tak było. Wiele miesięcy przed tym, zanim napisały do mnie pierwsze firmy i zaczęłam pomagać innym, byłam pewnie w tym miejscu, co Ty. Nie miałam pojęcia o tych wszystkich zasadach kompozycyjnych, które warto znać. Nie byłam świadoma tego jak ważny jest dobór kolorów i przede wszystkim nie wiedziałam, które światło jest najlepsze do fotografii kulinarnej.

Wyzwania fotograficzne i czytanie newsletterów trochę pomogło. Jednak najlepsze i najszybsze efekty miałam po zainwestowaniu w materiały edukacyjne, kursy.

Za mną setki godzin spędzone na zagranicznych forach, kursach i książkach. Nie licząc czasu na praktykowanie. Wyciągałam z tego esencję i dziele się nią z innymi.

Z czasem zwyczajnie zaczęło brakować mi czasu na pisanie z innym, jak robić zdjęcia kulinarne. W mojej głowie zrodził się pomysł stworzenia kursów. Zrozumiałam, że to materiały online pomogą mi przekazać najważniejszą wiedzę i moje techniki dużej ilości osób jednocześnie. W innym wypadku nie wyrobiłabym czasowo…

Zaczęłam od kursu fotografii kulinarnej dla posiadaczy smartfona rok temu. I tym oto sposobem przechodzimy do kolejnego etapu: pomoc tym, którzy chcą nauczyć się robić piękne zdjęcia kulinarne aparatem! Kurs to nie wszystko. Mamy wspaniałą grupę, ale o tym później.

Co czeka na Ciebie w kursie

Moduł 1

Czy do tej pory robiłeś kilkadziesiąt zdjęć bez planu z nadzieją, że uda Ci się uchwycić super kadr? Zdjęcia wyglądały prawie identycznie, a karta pamięci zapychała się w ekspresowym tempie?

W tej części opowiem ci o tym jak przygotować się do sesji, aby wyciągnąć z niej jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Sesja bez burczącego brzucha, złości domowników jest możliwa! Na koniec będziesz mieć nadwyżkę czasu, który możesz wykorzystać na oglądanie ulubionego serialu. 

W tym module dowiesz się także jak dobierać akcesoria, na co zwracać uwagę podczas ich zakupu i jak wybrać swój styl. Podam Ci również listę miejsc, z których fotografowie czerpią inspiracje.

Bonus E-book: Przewodnik + Karty pracy z przygotowania do sesji

Oferta kursu fotografii kulinarnej

Moduł 2

Udowodnię Ci, że praca ze światłem naturalnym nie jest taka trudna jak się może wydawać. Nawet w polskich warunkach, gdzie w dużej części roku dni są krótkie albo zachmurzone.

Jeśli chciałbyś, żeby twoje zdjęcia były świetliste lub nastrojowe to po obejrzeniu lekcji będziesz wiedzieć, jak tego dokonać. Wytłumaczę Ci jak korzystać z różnych modyfikatorów światła, żeby uzyskać efekt, który sobie wyobraziłeś.

Pokażę Ci też, jak dwa różne rodzaje światła mogą wpływać na wygląd dań i jak to wykorzystać w kreatywnej i przemyślanej fotografii. Światło jest w dużej mierze odpowiedzialne za to czy zdjęcie jest udane, czy nie. Warto je lepiej zrozumieć.

Bonus Tutorial: Fotografia jasnych zdjęć

Bonus Tutorial: Fotografia nastrojowych zdjęć

Moduł 3

Twoim zdjęciom brakuje „tego czegoś”? Nie wiesz, jak układać przedmioty na zdjęciu?

Koniecznie obejrzyj ten moduł! Zarówno proste jak i skomplikowane stylizacje mogą być piękne i  przemawiać do potencjalnych klientów lub obserwujących. Trzeba tylko wiedzieć, jak je tworzyć.

Wytłumaczę Ci, wedle jakich zasad układam przedmioty i jak dobieram kolory, które tak bardzo wpływają na odbiór zdjęcia. Dodatkowo podzielę się z Tobą wieloma kreatywnymi pomysłami na stylizacje dania (aż dwie lekcje!).

Najlepsze efekty fotograficzne uzyskałam dopiero wtedy, jak zaczęłam zwracać uwagę na tekstury, warstwy i kolory, a także odpowiedni kąt fotografowania. Wszystkiego uczę w tym właśnie module.

Ah! Mam dla Ciebie także lekcje o tym jak opowiadać historię na zdjęciu.

Krok po kroku opisuję jak wykonuję dane zdjęcia – seria tutoriali “Od zwykłego do apetycznego zdjęcia”:

Bonus Fotografia i stylizacja ciasta marchewkowego

Bonus Fotografia i stylizacja dania wytrawnego na półmisku

Bonus Fotografia i stylizacja zdjęcia typu flatlay (cytrusy)

Bonus Fotografia i stylizacja dań z makaronem

Bonus Fotografia i stylizacja napojów NOWOŚĆ we wrześniu

Wyjątkowe bonusy, które dopieszczą twoje zdjęcia

Bonus Nagranie edycji zdjęcia nastrojowego i zdjęcia jasnego w Lightroom Classic – poznaj moje ulubione skróty, które przyspieszą obróbkę i narzędzia, z których warto korzystać.

Bonus E-book: Przewodnik + Karty pracy z przygotowania do sesji

Bonus E-book: Obsługa aparatu cyfrowego na przykładzie najpopularniejszych zdjęć kulinarnych (zdjęcia z sypiącym się cukrem pudrem, zdjęcie z lotu ptaka, zdjęcia z niskiego kąta z rozmytym tłem, zdjęcie z osobą w tle) tłumaczę fotografię i dzielę się moim procesem robienia takich zdjęć. Mnóstwo praktycznej wiedzy zamknięte w 50 stronach.

Bonus Presety do jasnej i ciemnej obróbki, które odmienią twoje zdjęcia, gdy nie będziesz miał czasu na obróbkę danego dnia (2 presety)

Nowy Bonus we wrześniu! Jak zrobić filmik poklatkowy (gif) w Photoshopie

I bardzo ważny bonus…

(Jeszcze) nieograniczony czasowo dostęp do grupy wsparcia

, na której dostaniesz informację zwrotną odnośnie swoich prac, zbudujesz relacje i nawiążesz kontakty z innymi uczestnikami, będziesz mógł zadać każde pytanie i nie dostaniesz chamskiej odpowiedzi.

Na grupie panuje bardzo przyjazna atmosfera. Mamy wspólny cel i wspieramy się w jego realizacji.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla twórców internetowych, blogerów, hobbistów fotografii, dietetyków, przedstawicieli Thermomix, influencerów, rzemieślników, kucharzy i wszystkich pozostałych osób, które chcą zagłębić w temat fotografii i stylizacji kulinarnej i przenieść się na wyższy poziom.

Jeśli kiedyś przeszło Ci przez myśl, że też chciałbyś zarabiać na fotografii lub potrzebujesz atrakcyjnych zdjęć dla twojego biznesu i działalności w internecie – jesteś w dobrym miejscu!

Nigdy nie jest za późno, żeby się przebranżowić, zacząć z nowym hobby, poszerzyć swoje horyzonty lub połączyć zamiłowanie do kulinariów z fotografią.

Mój kurs znacznie ułatwi Ci osiągnięcie super efektów w porównaniu do nauki na własną rękę. Na pewno przekonałeś się już, że wiedza jest bardzo rozproszona. Znalezienie odpowiednich informacji i ich usystematyzowanie oraz uporządkowanie zajmuje dużo czasu.

I tu z pomocą przychodzi grupa. Zamiast błądzić i szukać informacji, gdy czegoś nie rozumiesz, zadaj pytanie na grupie i uzyskaj odpowiedź.

Kurs zawiera wszystko, co potrzebujesz, żeby zacząć, w jednym miejscu. Wystarczy tylko dostęp do internetu.

Nazywam się Grażyna Leśniak, możesz mi mówić Grażka lub Grace. Inspiruje do robienia przyciągające uwagę zdjęć kulinarnych bez marnowania czasu i wydawania dużych pieniędzy. 

Obecnie mieszkam i pracuję w Kalifornii, gdzie po godzinach spędzam mnóstwo czasu z moim czarnym labradorem, wykonuje sesje i uczę się marketingu online.

Fotografią zajmuje się kilka dobrych lat, a moja przygoda ze specjalizacją  kulinarną w fotografii zaczęła się 4 lata temu. Teraz dzielę się swoją wiedzą i pasją na łamach mojego bloga, kanału na YouTube oraz konta na Instagramie.

Obserwowanie postępów kursantów daje mi wiele radości, więc często wchodzę na grupę. 😊

Lubię porównywać naukę fotografii do nauki języka. Żeby mówić płynnie, albo porozumiewać się poprawnie, trzeba opanować kilka elementów języka i sprawnie tym żonglować w trakcie rozmowy.

Podobnie jest z fotografią. Raz usłyszysz, że światło jest najważniejsze. Potem znowu, że tło jest bardzo ważne. A ktoś inny jeszcze powie, że stylizacja jedzenia jest ważna.

Tak, te wszystkie elementy są niezmiernie istotne i trzeba je przemyśleć w trakcie sesji dla najlepszych efektów.

Jednak nie sposób jest zapamiętać wszystko i stosować za każdym razem każdą zasadę, którą możesz poznać w tym kursie. Ale dzięki temu, że będziesz miał nieograniczony dostęp do kursu i bonusów, możesz często wracać do lekcji i przypominać sobie różne wskazówki.

Korzyści z lekcji

 • Opanuj podstawowe zasady kompozycji (w tym trzy ważne i efektowne zasady, o których rzadko się pisze) i zobacz, jak układać przedmioty na zdjęciu. 
 • Jak zapanować nad światłem i robić zdjęcia w przeróżnych warunkach.
 • Jak w prosty sposób stylizować żywność naturalnie i sztucznie (ponad 25 inspiracji i przykładów).
 • Jak opowiadać historię na zdjęciu i sprawić, by dania wyglądały apetycznie.
 • Jak kadrować jedzenie, aby zaprezentować je na zdjęciu z jak najlepszej strony.
 • Odkryj czemu kształty, struktury i kolory są tak ważne w fotografii i stylizacji.
 • Jak rozwijać swój styl w fotografii, czemu warto to robić i czy można go zmieniać.
 • Dowiedz się jak krok po kroku przygotować się do sesji, dzięki czemu zaoszczędzisz sobie frustracji w trakcie sesji i będziesz miał więcej czasu dla rodziny.
 • Jak w kilku prostych krokach obrobić zdjęcie jasne i ciemne w aplikacji Lightroom + poznaj najpomocniejsze skróty i rozwiązania w tej aplikacji.
 • Lista akcesoriów przydatnych w fotografii kulinarnej, które pewnie masz już w domu. 
 • Opanuj z technicznym e-bookiem najpopularniejsze ustawienia aparatu w fotografii kulinarnej, które pozwolą Ci zrobić każdy rodzaj zdjęć kulinarnych i nie tylko!

Dodatkowo oszczędzisz pieniądze na dojazdy na kursy stacjonarne. Kurs online jest przynajmniej połowę tańszy od kursu stacjonarnego. Poza pieniędzmi oszczędzasz także na czasie, bo materiały przerabiasz natychmiast po zakupie, nigdzie nie musisz dojeżdżać, ani szukać już wiedzy rozproszonej w internecie.

Moduły przerabiasz w odpowiadającym Ci tempie bez obaw, że czegoś nie zdążysz zrozumieć.

Kurs może pomóc Ci także w:

 • karierze, w budowaniu portfolio i zdobywaniu nowych klientów.
 • promowaniu Twojego biznesu kulinarnego.
 • odkrywaniu nowych technik i stylów fotografii, które mogą pomóc wyróżnić się na rynku.

Korzyści z bonusów

Grupa: Jeśli do tej pory strach przed krytyką blokował Cię przed publikowaniem swoich prac, to masz okazję to zmienić. Na bonusowej grupie panuje wspierająca atmosfera, która pomoże Ci pokonać swoje lęki przed publikacją, ale także otrzymasz konstruktywną ocenę swoich prac jeśli będziesz tego potrzebował. Dodatkowo możesz czytać oceny zdjęć innych kursantów i korzystać z tego doświadczenia.

Grupa daje również możliwość nawiązaniu wiele ciekawych relacji. Pomagamy sobie potem w social mediach i wspieramy się w wielu innych dziedzinach. Budowanie kontaktów jest ważne jeśli myślimy o rozwoju osobistym i rozpoczęciu działalności w przyszłości.

E-book o fotografii aparatem: Czasami nie możemy rozszyfrować czegoś w naszym aparacie i zrozumieć pewnych mechanizmów. Dlatego postawiłam na formę e-booka, by za pomocą grafik, zdjęć i przykładów prostym językiem opisać jak obsługiwać aparat cyfrowy. Skupiłam się na ustawieniach, które pozwolą Ci wykonać najpopularniejsze rodzaje zdjęć np. w ruchu, z lotu ptaka czy z rozmazanym tłem. Ale to nie wszystko, w e-booku są też wskazówki na temat wyboru obiektywu i dziele się moim ulubionym patentem na ostre zdjęcia.

E-book Przewodnik + Karty pracy z przygotowania do sesji. Jeśli jesteś osobą, która od A do Z musi mieć wszystko przygotowane i zorganizowane to z pewnością to coś dla Ciebie. Planowanie sesji i szkicowanie kadrów tak naprawdę poleca się każdemu i robi to wielu doświadczonych fotografów. W kartach pracy znajduje siatka do kompozycji, dzięki czemu będzie Ci łatwiej dobrze skomponować twoją scenę.

Tutorial z obróbki: Zdecydowałeś się kupić pakiet Adobe z Lightroomem do edycji zdjęć na laptopa, ale nie masz pojęcia jak edytować zdjęcia w tym programie? Dzięki tutorialowi z obróbki jasnego i nastrojowego zdjęcia poznasz mój proces edycji i szybciej zaczniesz wykorzystywać potencjał tego potężnego narzędzia. Chcesz jakiś dodatkowy tutorial z obróbki? Daj znać na grupie!

Jeśli nie masz jeszcze płatnego Lightrooma, obejrzyj te lekcje i skorzystaj ze wskazówek w nich zawartych, obrabiając zdjęcia w innym darmowym narzędziu np. Lightroom na telefon.

2 presety: Czasami nie mamy czasu i weny na obrabianie zdjęć. Wypróbuj wtedy moje presety. Jest duża szansa, że się u Ciebie sprawdzą. Możesz dokonać lekkiej modyfikacji i dostosować efekt do twoich upodobań. Kilka kliknięć i gotowe.

Na grupie dostępna jest lista mini wyzwań fotograficznych, które możesz wykonać, aby wcielić się rolę fotografa, który robi zdjęcia na potrzeby potencjalnych zleceń. Stawiając przed sobą takie wyzwania i fotografując do tej pory nieznane dla Ciebie rzeczy, gromadzisz bezcenne doświadczenie, które może zaowocować w przyszłości.

1h konsultacje: w trakcie naszych konsultacji możemy w pełni skupić się na twoich celach i efektach pracy. Omówimy ważne lub dręczące Cię tematy związane z fotografią i stylizacją. Pomogę Ci obrać kierunek i udoskonalić się w tym co robisz.

Inwestycja

Nieograniczony czasowo dostęp do ponad 25 lekcji video, grupy wsparcia, wszystkich aktualizacji i pozostałych bonusów w formie e-booka i presetów.

597 zł

Po zaksięgowaniu kwoty otrzymasz emaila z dostępem do nowoczesnej platformy, które możesz oglądać z każdego miejsca na ziemi i o każdej porze. E-booki i inne pliki PDF będą również do pobrania na platformie. Jeśli coś wymaga instrukcji obsługi, jest ona napisana w opisie lekcji.

Pod każdym filmikiem możesz zostawiać sobie notatki, a także oznaczać lekcje jako ukończone. W celu ćwiczenia zdobytej wiedzy zapraszam na grupę, gdzie znajduje się lista wyzwań fotograficznych. Wykonujesz zdjęcie i wrzucasz na grupę, a ja wspólnie z innymi kursantami pomagamy Ci w osiąganiu jeszcze lepszych rezultatów.

Może zastanawiasz się czy to dużo? Pozwól, że dam Ci kilka przykładów dla porównania.

Jedno tło do fotografii kulinarnej potrafi kosztować ponad 300 zł. Kurs stacjonarny fotografii kulinarnej ponad 1000 zł za jedno spotkanie. A teraz zastanów się, ile czasu kosztuje Cię, szukanie odpowiedzi i testowanie rozwiązań.

Chcę, aby to była dla Ciebie inwestycja, ale dostępna ciągle w atrakcyjnej cenie. Mam nadzieję, że dzięki temu, skorzysta z mojego doświadczenia dużo osób. Pamiętaj, że dostępność do niektórych bonusów może się zmienić w kolejnych edycjach oraz ilość miejsc może być ograniczona.

Gwarancja zwrotu

Kupując mój kurs, nie ponosisz też żadnego ryzyka. Jeśli okaże się, że po oglądnięciu lekcji i praktyce nie masz efektów, wystarczy jeden email i zwrócę Ci pieniądze. Daję 30 dni gwarancji na testowanie kursu. Poważnie.

Dlaczego daję Ci tak silną gwarancję? Ponieważ wiem, że już po kilku lekcjach zauważysz efekty. Twoje zdjęcia staną się po prostu lepsze i nabierzesz pewności siebie. Mówię to na podstawie mojego doświadczenia z osobami, które do tej pory korzystały z moich materiałów.

Większość filmików jest krótka i zwięzła, tak żebyś mógł sprawnie i bez przeciągania przejść kurs. Każdy moduł ma mnóstwo przykładów, które pozwolą Ci szybciej zrozumieć i zapamiętać najważniejsze zagadnienia. Analizuję także zdjęcia. 

Wiedza w kursie przyda Ci się także w innych rodzajach sesji np. lifestylowa z produktem kulinarnym, zdjęcia z osobą w tle.

Co mówią inni

Przemiana i opinia Oli

“Kurs Fundamenty Fotografii i Stylizacji Kulinarnej autorstwa Grażki, to ogromne kompendium wiedzy dla każdego, kto interesuje się tym zagadnieniem – zarówno dla osób początkujących jak i dla tych, którzy zupełnymi laikami nie są, ale chcieliby doskonalić swój warsztat. Tak właśnie było ze mną – od wielu lat prowadzę bloga kulinarnego, więc fotografia kulinarna nie jest mi obca, ale tak naprawdę dopiero dzięki Grażynce i jej kursowi rozwinęłam skrzydła i znalazłam swój styl, którego długo szukałam. W swoim kursie Grażka zawarła mnóstwo wiedzy technicznej, jak np. ustawienia aparatu czy praca ze światłem, ale niemało również tam zagadnień związanych ze stroną stricte artystyczną takich kulinarnych ujęć: Grażka podpowiada jak stylizować dania, jak dobierać kolory, na co zwracać uwagę przy doborze naczyń itp. Odkąd jestem “pod skrzydłami” Grażki, czuję się pewniej w tym co robię, coraz częściej jestem na maxa zadowolona ze swoich zdjęć ( wcześniej takie uczucie towarzyszyło mi bardzo rzadko ), widzę jak bardzo się rozwinęłam i jaki zrobiłam progres. I za ten stan jestem jej ogromnie wdzięczna! Ten kurs, to była najlepsza moja decyzja w temacie fotografii kulinarnej. Dlatego każdemu, kto szuka solidnej wiedzy z zakresu fotografii kulinarnej, podanej w bardzo przystępny i zrozumiały sposób, a do tego w przesympatycznej atmosferze – z całego serca polecam kurs u Grażki 😊

Przemiana i opinia Sylwii

Kurs Fotografia kilinarna jest fenomenalny. Każdy punkt jest dokładnie przemyślany i zaplanowany. Wszystko jest rzetelnie wytłumaczone.

Kurs otworzył mi oczy na wiele kwestii o których istnieniu nie miałam pojęcia, bądź uważałam je za mało istotne.

To najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. Juz po pierwszych lekcjach wiedziałam gdzie robiłam błedy I na co musze zwrocic uwage.

Kolejny ogrom wiedzy przedstawiony w sposób czytelny, jasny i przystępny. Nigdy nie myślałam, że wchodząc w kulinarna fotografie jest jeszcze tyle rzeczy do ogarnięcia. Ale z Grazynka nie ma rzeczy niemożliwych! Ale po co tracić czas, skoro masz wszystko wyłożone od A do Z? Dla mnie wybór był prosty – Grazynka jeszcze raz dziękuję! Sposób przekazania wiedzy i merytoryka na 6!😊”

Tak, ale miej na uwadze, że jego realna wartość wzrasta, a wraz z nim cena. Poza tym, możesz kupić kurs teraz i przerobić go później, w dogodnym czasie. Nie wiadomo kiedy rozpocznie się kolejna edycja. Poświęcam dużo czasu pomagając na grupie i nie mogę mieć ciągle dostępnego kursu w sprzedaży.

Napisz do mnie na grace@crispygracie.com.

Dostęp do materiałów jest nieograniczony czasowo.

Tak, należy ukończyć ponad 80% lekcji i pokazać swoje prace. 🙂

Jasne. Napisz e-maila i dogadamy szczegóły: grace@crispygracie.com.


To zależy ile poświęcisz na to czasu dziennie. Gdy przysiądziesz, możesz obejrzeć lekcje w tydzień po godzinach, wraz z przeglądnięciem bonusów.


Tak, masz rok na wykorzystanie 1h konsultacji.


W ostatnich latach wydałam kilka tysięcy na nukę i zainwestowałam w nowoczesną platformę dla wygody uczestników. Spędziłam setki godzin na stworzeniem kursu, napisaniu e-booków, sesjach i praktyce. Dodatkowo po zakupie kursu, często udzielam się na grupie dodatkowo dzieląc się moim doświadczeniem.


Zadaj mi pytanie w Social mediach @crispygracie lub na

grace@crispygracie.com

Polityka Prywatności Regulamin